1. Anasayfa
  2. Bali Adası
  3. Bali Gece Hayatı

Bali Gece Hayatı

folder_openBali Adası
commentYorum yapılmamış
Bali'de Gece Hayatı

Bali gece hayatı çok çeşitlidir. Bali’nin gerçek gece hayatı gece yarısından sonra başlar!

Bali’de gece hayatı dendiğinde lüks barlar, lezzetli kokteyller, ithal biralar, harika yiyecekler ve birinci sınıf müzikal eğlence ile sizi çeken eğlence noktaları akla gelir. Bali adası her bütçe de ziyaretçi için çok çeşitli gece hayatı deneyimleri sunar. Yaklaşık yarım yüzyıl önce hippiler ve sörfçüler için popüler bir duraktı. Rahat ve hoşgörülü kültürü on yıllar boyunca gelişen bir parti sahnesinin gelişmesine izin verdi. Avustralya, Japonya, Singapur’a olan yakınlığı ve bu ülkelerden gelen sürekli ziyaretçi akışı Bali’yi gece hayatı için dünya çapında bir varış noktasına dönüştürdü.

Bali’nin kulüpler ve diskolar için zorunlu açılış ve kapanış saatleri yoktur, müzik bazen güneş doğarken çalmaktadır. Gerçek partiler ve eğlence gece yarısından sonra gerçekleşse de, dışarı çıkmak erken başlayabilir, birçok restoran, bar ve kulübünde mutlu saatler mevcuttur. Bali gece hayatı atmosferinde gün batımı içecekleri lüks bir sahil salonunda veya bir bankta bile içilebilir.

Gün batımında serinlemek ve rahatlamak için plaj kulüplerini tercih edebilirsiniz. Gece kulüpleri canlı DJ’ler, çatı barları, tiyatro gösterileri sabaha kadar mevcuttur. Sadece kolay bir gün batımı yemeği ile gevşemek için bile hava karardıktan sonra hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Burada gece hayatı deneyimleri sizin için her şeyin en iyisini sunar.

Kuta, Legian ve Seminyak, bar, pub ve gece kulüpleri sıralarıyla Bali’de gece hayatının merkez üssü olarak bilinir. Her biri gece eğlenceyi seven insanları çekmek için kendi uzmanlıklarına sahipken, gecelerini geçirmek için alternatif bir yol arayanlar daha sessiz Nusa Dua, Sanur veya Ubud’u tercih eder. En iyi Bali gece hayatı deneyimleri için Bali Adası’nın her mekanı size eşsiz tatlar ve eğlenceler sunar.


Bunlarda ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Canlı Destek Hattı