1. Anasayfa
  2. Bali Adası
  3. Bali Uçakla Kaç Saat?

Bali Uçakla Kaç Saat?

folder_openBali Adası
commentYorum yapılmamış
Bali Adası Uçakla Kaç Saat?

Türkiye’den Endonezya’nın Bali Adası direkt uçuşla 13-15 saat sürmektedir. Singapur, Malezya, Qatar veya Dubai aktarmalı olarak ise 16-25 saat sürebilir.

Bali, Endonezya’ya bağlı Küçük Sunda Adaları’nın en batısında yer alan, başkenti Denpasar olan dünyaca ünlü balayı adasıdır. Dünyanın dört bir yanından birçok çiftin tercih ettiği Bali, kristal gibi parlayan denizi ve rüya gibi plajları ile mükemmel bir sahil keyfi sunuyor. Bunun yanı sıra Bali’nin ünlü tapınaklarını gezebilir, dağ manzarasının tadını çıkarabilir ve ünlü Bali masajıyla rahatlayabilirsiniz.

Bali GMT+8 zaman diliminde yer aldığı için Türkiye ile Bali saat farkı 5 saattir. Bali’de para birimi Endonezya Rupisi yani IDR’dir. Umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşları 30 güne kadar ikamet süreli seyahatlerinde vizeden muaftır.

Türkiye’den Bali Uçakla Kaç Saat Sürüyor?

Aşağıda yer alan Türkiye’den Bali uçuş süreleri rötarsız, aktarmasız ve hava şartlarının normal olduğu, sadece havada geçen direkt uçuş süresidir. Ayrıca vize ve pasaport kontrolü sürelerini kapsamadan sadece havada geçen süredir. Bali’ye aktarmalı olarak gidecekseniz bu sürelere 5-8 saat daha eklemeniz faydalı olacaktır.

Bali adasında kalınacak yerleri keşfedin!

İstanbul Bali Uçakla Kaç Saat?

İstanbul ile Bali arası kuş uçuşu direkt mesafe 10.292 km’dir. İstanbul’dan Bali’ye uçuş süresi ortalama 12 saat, 51 dakika sürer.

İzmir Bali Uçakla Kaç Saat?

İzmir ile Bali arası kuş uçuşu direkt mesafe 10.405 km’dir. İzmir’de Bali’ye uçuş süresi ortalama 13 saat, 11 dakika sürer. İzmir’den direkt uçuş bulunmamaktadır.

Ankara Bali Uçakla Kaç Saat?

Ankara ile Bali arası kuş uçuşu direkt mesafe 9.947 km’dir. Ankara’dan Bali’ye uçuş süresi ortalama 12 saat, 26 dakika sürer. Ankara’dan direkt uçuş bulunmamaktadır.

Bali’ye Uçan Hava Yolu Şirketleri

Türk Hava Yolları ile direkt Bali’ye gidebilirsiniz. Uçuş süresi uçuş saatine göre aktarmalara bağlı olarak 13-17 saat sürüyor.

Qatar Airways ile Katar’ın başkenti Doha aktarmalı Bali’ye gitmek mümkün. Qatar Airways ile uçuş ortalama 15-17 saat arasında aktarma süresine bağlı olarak değişiyor. En uygun Bali uçak bileti fiyatları genelde Qatar Hava Yolları ile bulunuyor.

Singapore Airlines ile Singapur aktarmalı Bali’ye gitmek diğer bir alternatif. Singapur aktarmalı Bali yolculuğu 16-19 saat civarında sürüyor.

Emirates Hava Yolları ise Dubai aktarmalı Bali Adası’na uçuyor. Emirates ile Bali yolculuğu 19-21 saat arasında aktarma süresine bağlı olarak değişiyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Canlı Destek Hattı